Naše nabídka

Jako obchodní partner a autorizovaný prodejce v České republice firmy DERTOUR , patřící ke skupině německých fírem Deutsches Reiseburo, založené v roce 1917, si Vám dovolujeme nabídnout opravdu širokou nabídku destinací z celého světa , která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Německá kvalita, spolehlivost a preciznost je základem Vaší spokojenosti. Více jak 30 katalogů zemí  a tematických katalogů DERTOUR zaručuje neobvyklé nápady na cesty za zajímavými destinacemi. Další katalogy MEIERS WELTREISEN Vám představí výběr hotelů a destinací na nejkrásnějších místech naší planety pro dovolenou Vašich snů. Pro rodinnou dovolenou máme pro Vás rozmanitou nabídku ADAC REISEN, obsahující ubytování od rekreačních hotelů, apartmánů, okružní jízdy , až po kempingové dovolené .

dertour_whitegrant

Katalogy >>>

     deluxe_amerika      deluxe_evropske_metropole     deluxe_indicky_ocean     deluxe_asie     –deluxe_evropske_resorty

 

Ostatní služby:

Služební cesty

Celá řada korporátních klientů využívá  naše služby  v rámci plánování, zajištění a optimalizace služebních cest a dalších korporátních produktů White Grant s.r.o.  Optimalizací služební cesty Vám šetříme nemalé částky z Vašeho firemního rozpočtu.

Golfové  balíčky

Prodlužte si golfovou sezonu a vyberte si z široké nabídky golfových balíčků našich partnerů do oblíbených destinací jako je Portugalsko, Španělsko, Itálie, Velká Británie, Turecko nebo USA. Rádi Vám zajistíme jakoukoliv golfovou dovolenou podle Vašich představ.

Pronájem vozu

Jako smluvní obchodní partner společnosti Hertz  si Vám dovolujeme nabídnou možnost pronájmu vozu při Vašich cestách po světě a využít tak špičkového servisu této autopůjčovny.

Zámořské plavby

Chcete prožít Vaši dovolenou trochu jinak, než jste ji prožívali doposud! Vyzkoušejte některou z nabídek na zámořskou plavbu a nechte se unést pocitem cestovatele, který se probouzí každé ráno na novém a nádherném místě naší planety. Přesně to Vám plavba na luxusní zámořské lodi nabízí. Nabídka zámořských plaveb je opravdu široká a každý si může vybrat dle okruhu svých zájmů, které kouty světa chce poznávat.

Vyřízení víza

 Naše firma Vám zajistí víza do zemí, do kterých cestujete. Žádost o vízum je třeba podat v dostatečném předstihu před plánovanou cestou. Manipulační poplatek za vyřízení víza je individuální.

 Cestovní pojištění

Uzavřené cestovní pojištění Vám umožní cestovat po celém světě v klidu a s pocitem bezpečí. Když se na cestách dostanete do nesnází, díky cestovnímu pojištění nezůstanete bez pomoci. Pojištění pokrývá celou řadu rizik od úrazu, náhlého onemocnění, odcizení zavazadel či nechtěně způsobené škody. Společně s Vámi vybereme takové pojištění a samozřejmě zvolíme takovou ochranu, která bude přesně vyhovovat charakteru Vaší cesty.

Prodej zájezdů  německých cestovních kanceláří

Pro prodej last minute zájezdů disponujeme aktuální nabídkou více jak 40 německých cestovních kanceláří,  které můžeme ihned rezervovat a zakoupit.